KONST / Litografier / Färglitografi 15072128
nr 1507 2128
Juha Soisalo
(f. 1941), Finland
Signerad, numrerad 9/100, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 32x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x47 cm
Juha Soisalo, finländsk målare född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:12:25